Profesjonalny iluzjonista Gdańsk

Sprawdź ofertę

 

ILUZJONISTA GDAŃSK

OFERTA

DLACZEGO JA

Jako zawodowy iluzjonista przez lata osiągnąłem wiele, ale najbardziej cenię to, że zdobywałem wyróżnienia na przeglądach iluzji, współtworzyłem pierwsze w Polsce „Muzeum Sztuki Iluzji” oraz wystąpiłem setki razy na autorskich biletowanych spektaklach iluzji. Napisałem też książkę pod tytułem „Sekrety Największych Mistrzów Iluzji”.

W Gdańsku wystąpiłem na dużej ilości wydarzeń firmowych oraz prywatnych i cały czas odpowiednio zmieniałem program tak, aby zawierał najlepiej odbierane iluzje, które najlepiej pasują do rodzaju występu. Dzięki temu powstał mój autorski pokaz iluzji, który z pewnością zadziwi i zapewni publiczności dobrą zabawę.

Cechą charakterystyczną mojego pokazu jest to, że goście często biorą w nim czynny udział. Występ przepełniony jest dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Efekty są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów.

Mam doświadczenie zdobywane przez lata poprzez ciągłą praktykę połączoną z wieloma osiągnięciami w dziedzinie iluzji, a to najważniejsze aspekty przy wyborze iluzjonisty. Także najprościej mówiąc, jeśli iluzjonista Gdańsk, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

WYBRANI KLIENCI

Bardzo dobry iluzjonista Gdańsk
Polecany magik i iluzjonista Gdańsk
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany iluzjonista Gdańsk
Najlepszy sztukmistrz iluzjonista Gdańsk
Najlepszy iluzjonista w Gdańsku
Profesjonalny magik iluzjonista Gdańsk
Iluzjonista Gdańsk i okolice
Bardzo dobry magik iluzjonista Gdańsk
Najlepszy iluzjonista Gdańsk
Iluzjonista z Gdańska w hotelu
Pokaz iluzji i najlepszy iluzjonista Gdańsk
Iluzjonista z Gdańska w pokazie dla firm
Bardzo dobry sztukmistrz iluzjonista Gdańsk
Sztukmistrz iluzjonista Gdańsk i okolice
Najlepszy sztukmistrz iluzjonista Gdańsk
Sztukmistrz iluzjonista z Gdańska w pokazie dla firm
Profesjonalny sztukmistrz magik iluzjonista Gdańsk
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany sztukmistrz iluzjonista Gdańsk

OPINIE

 • Występ był bardzo ciekawy i interesujący, zawierał wiele elementów zachęcających publiczność do czynnego udziału we wspólnej zabawie. Pokaz bardzo się podobał i wszyscy świetnie się bawili.

  Izba Przemysłowo-Handlowa - Pokaz noworoczny
 • Współpraca była bardzo wartościowa i polegała na przygotowaniu programu artystycznego pełnego magii dla naszego klienta. Wykonawcę należy docenić za wysoką markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

  Dream Events - Event firmowy
 • Polecam iluzjonistę „Sztukmistrza” jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

  Agencja WOW - Event firmowy
 • Profesjonalne podejście do zlecenia z dużą dawką świetnej zabawy i humoru w dobrym tonie spowodowało, że szczerze można polecić usługi Pana Bartłomieja podczas przeróżnych eventów.

  Miejskie Centrum Kultury
 • Niesamowity iluzjonista. Jego pokaz zabawił i rozbawił, ale przede wszystkim zaangażował do zabawy zgromadzonych gości. Z pełnym przekonaniem możemy polecić jego usługi na różnego rodzaju eventy. Wykonawcę należy docenić za bardzo dobry kontakt, punktualność oraz profesjonalne przygotowanie, co czyni współpracę pewną i bezstresową.

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
 • Szczerze polecam pokaz tego iluzjonisty, który zamówiłam jako niespodziankę dla gości. Wszyscy chętnie oglądali i świetnie się bawili. Dzieci były zachwycone, a ja dawno się tak nie uśmiałam.

  Pani Magdalena - Przyjęcie komunijne
 • Przygotowany pokaz charakteryzowała duża dawka humoru oraz aktywna współpraca z publicznością. Przekonałem się, że iluzjonista na weselu to najbardziej trafiona atrakcja dla gości w różnym wieku. Jak iluzjonista Gdańsk, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

  Pan Robert - Wesele

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie

Call Now Button