Profesjonalny iluzjonista Łódź

Sprawdź ofertę

 

ILUZJONISTA ŁÓDŹ

OFERTA

DLACZEGO JA

Łódź to główne miejsce moich działań, to tu zdobywałem wyróżnienia na przeglądach iluzji, współtworzyłem pierwsze w Polsce „Muzeum Sztuki Iluzji” oraz wystąpiłem setki razy na autorskich biletowanych spektaklach iluzji. Tu napisałem też książkę pod tytułem „Sekrety Największych Mistrzów Iluzji”.

W Łodzi wystąpiłem na dużej ilości wydarzeń firmowych i prywatnych cały czas odpowiednio zmieniając program tak, aby zawierał najlepiej odbierane iluzje pasujące do rodzaju pokazu. Dzięki temu powstał mój autorski pokaz iluzji, który zadziwi i zapewni publiczności dobrą zabawę.

Cechą charakterystyczną mojego pokazu jest to, że goście często biorą w nim czynny udział. Występ przepełniony jest dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Efekty są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów.

Mam doświadczenie zdobywane przez lata poprzez ciągłą praktykę połączoną z wieloma osiągnięciami w dziedzinie iluzji, a to najważniejsze aspekty przy wyborze iluzjonisty. Także najprościej mówiąc, jeżeli iluzjonista Łódź, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

ZAUFALI MI

Bardzo dobry iluzjonista Łódź
Polecany magik i iluzjonista Łódź
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany iluzjonista Łódź
Najlepszy iluzjonista magik Łódź
Najlepszy iluzjonista w Łodzi
Profesjonalny magik iluzjonista Łódź
Iluzjonista Łódź i okolice
Bardzo dobry magik iluzjonista Łódź
Najlepszy iluzjonista Łódź
Iluzjonista z Łodzi w hotelu
Pokaz iluzji i najlepszy iluzjonista Łódź
Iluzjonista z Łodzi w pokazie dla firm
Bardzo dobry sztukmistrz iluzjonista Łódź
Sztukmistrz iluzjonista Łódź i okolice
Najlepszy sztukmistrz iluzjonista Łódź
Sztukmistrz iluzjonista z Łodzi w pokazie dla firm
Profesjonalny sztukmistrz magik iluzjonista Łódź
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany sztukmistrz iluzjonista Łódź

OPINIE

 • Występ był bardzo ciekawy i interesujący, zawierał wiele elementów zachęcających publiczność do czynnego udziału we wspólnej zabawie. Pokaz bardzo się podobał i wszyscy świetnie się bawili.

  Izba Przemysłowo-Handlowa - Pokaz noworoczny
 • Współpraca była bardzo wartościowa i polegała na przygotowaniu programu artystycznego pełnego magii dla naszego klienta. Wykonawcę należy docenić za wysoką markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

  Dream Events - Event firmowy
 • Polecam iluzjonistę „Sztukmistrza” jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

  Agencja WOW - Event firmowy w Łodzi
 • Profesjonalne podejście do zlecenia z dużą dawką świetnej zabawy i humoru w dobrym tonie spowodowało, że szczerze można polecić usługi Pana Bartłomieja podczas przeróżnych eventów.

  Miejskie Centrum Kultury Jaworzno
 • Niesamowity iluzjonista. Jego pokaz zabawił i rozbawił, ale przede wszystkim zaangażował do zabawy zgromadzonych gości. Z pełnym przekonaniem możemy polecić jego usługi na różnego rodzaju eventy. Wykonawcę należy docenić za bardzo dobry kontakt, punktualność oraz profesjonalne przygotowanie, co czyni współpracę pewną i bezstresową.

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
 • Szczerze polecam pokaz tego iluzjonisty, który zamówiłam jako niespodziankę dla gości. Wszyscy chętnie oglądali i świetnie się bawili. Dzieci były zachwycone, a ja dawno się tak nie uśmiałam.

  Pani Magdalena - Przyjęcie komunijne
 • Przygotowany pokaz charakteryzowała duża dawka humoru oraz aktywna współpraca z publicznością. Przekonałem się, że iluzjonista na weselu to najbardziej trafiona atrakcja dla gości w różnym wieku. Jak iluzjonista Łódź, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

  Pan Robert - Wesele

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie

Call Now Button