Iluzjonista na event

Iluzjonista na event

Iluzjonista na event

Dlaczego iluzjonista na event to genialny pomysł?

Świetny pokaz z humorem

Jeżeli szukasz rozrywki, która zadziwi i sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić, to mój pokaz jest doskonałym wyborem. Cały występ jest przepełniony dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Taki pokaz z pewnością pozostanie w pamięci i jeszcze długo będzie kojarzony z konkretnym wydarzeniem.

Humor i zabawa z iluzjonistą na event firmowy
Iluzjonista na event z udziałem widzów

Udział widzów w pokazie

Angażowanie gości do działania i wspólnej zabawy to jedna z cech charakterystycznych mojego show. Pokazy tworzę w taki sposób, aby widzowie byli ich częścią, dlatego często wybieram ochotników do pomocy i bezpośredniego udziału. Tym samym osoby z publiczności nie są jedynie biernymi obserwatorami, ale czynnymi uczestnikami doświadczającymi pełnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Różnorodna oferta

W swoim repertuarze posiadam spektakle tematyczne przeznaczone na duże i małe sceny, jak również pokazy iluzji z bliska. Pokazy mają różną formę i tematykę, a czas ich trwania mieści się w przedziale od kilkunastu minut do nawet kilku godzin. W ofercie posiadam też oryginalną wystawę poświęconą najsłynniejszym iluzjonistom oraz mogę przeprowadzić prelekcje na temat historii iluzji.

Najlepszy iluzjonista na event dla firm
Iluzjonista na event dla firm

Indywidualne podejście

Mogę przygotować pokaz, który będzie zawierał informacje i materiały związanych z marką lub w jakiś inny sposób nawiązywał do tematyki twojego eventu. Na przykład na scenie może się pojawić logo firmy albo dowolny produkt może posłużyć jako rekwizyt w niektórych iluzjach. Spersonalizowane występy tworzyłem podczas współpracy z wieloma firmami w całym kraju i mam w tym ogromne doświadczenie.

GALERIA

WYBRANI KLIENCI

Duże logo mBank
Duże logo Microsoft
Duże logo banku City Handlowy
Duże logo Plusa
Duże logo PZU
Duże logo Off
Duże logo Energylandia
Duże logo Radia Zet
Duże logo Rossmann
Duże logo Hotelu Hilton
Duże logo Radia Łódź
Duże logo Miasta Ogrodów
Małe logo mBank i Microsoft
Małe logo Plus i City Handlowy
Małe logo Rossmann i Hilton
Małe logo PZU i OFF
Małe logo Energylandia i Radio Zet Gold
Małe logo Radio Łódź i Miasta Ogrodów

OPINIE

KONTAKT

    Call Now Button