Iluzjonista na wesele

Iluzjonista na wesele oraz poprawiny

Iluzjonista na wesele

Dlaczego iluzjonista na wesele to genialny pomysł?

Świetna zabawa z humorem

Mój występ to profesjonalne show pełne fascynujących historii, ciekawostek oraz zadań dla gości. Efekty iluzjonistyczne są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów. Połączenie wymienionych elementów gwarantuje doskonałą zabawę w wypełnionej dowcipem wesołej atmosferze.

Iluzjonista na wesele to świetna zabawa
Widowiskowa lewitacja stolika iluzjonisty na weselu

Efektowne iluzje

Jako atrakcję na wesele mam przygotowany program, który pokazuje przekrój przez różne formy pokazu, gdzie nie zabraknie widowiskowej lewitacji, teleportacji, znikania i pojawiania, a nawet czytania w myślach. Takie zestawienie elementów show zawsze zapewnia dobrą zabawę, ponieważ każdy z widzów znajduje w przedstawieniu coś dla siebie.

Dla dorosłych i dla dzieci

Iluzjonista na wesele to jedna z najbardziej trafionych atrakcji ze względu na jej uniwersalność. Dobrze przygotowany pokaz iluzji zadziwi wszystkich niezależnie od ich wieku. Wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w tej formie pokazu dobrałem repertuar tak, aby zadowoleni byli goście od najmłodszych po tych najstarszych.

Profesjonalny iluzjonista na wesele w pokazie dla dzieci
Najlepszy iluzjonista na wesele i para młoda

Udział widzów w pokazie

Jedną z cech charakterystycznych mojego pokazu jest to, że goście biorą w nim czynny udział. Tworząc występy staram się tak angażować widzów, aby byli częścią przedstawienia, dlatego często z pośród nich wybieram ochotników do pomocy i bezpośredniej zabawy. Oczywiście w pokazie specjalnie opracowanym na wesela jest też przygotowany efekt, w którym pomaga para młoda.

GALERIA

Iluzjonista na weselu z parą młodą
Goście na pokazie iluzjonisty na weselu
Para młoda w pokazie iluzjonisty na weselu
Sztukmistrz Bartłomiej najlepszy iluzjonista na wesele
Iluzjonista na weselu w pokazie z udziałem dziecka
Efektowny występ iluzjonisty na weselu
Najlepszy iluzjonista na wesele dla twoich gości
Certyfikat dla iluzjonisty na wesele

DEMO Z WESELA

OPINIE

KONTAKT

    Call Now Button