Profesjonalny iluzjonista Toruń

Sprawdź ofertę

 

ILUZJONISTA TORUŃ

OFERTA

DLACZEGO JA

Jako zawodowy iluzjonista przez lata osiągnąłem wiele, ale najbardziej cenię to, że zdobywałem wyróżnienia na przeglądach iluzji, współtworzyłem pierwsze w Polsce „Muzeum Sztuki Iluzji” oraz wystąpiłem setki razy na autorskich biletowanych spektaklach iluzji. Napisałem też książkę pod tytułem „Sekrety Największych Mistrzów Iluzji”.

W Toruniu wystąpiłem na dużej ilości wydarzeń firmowych oraz prywatnych i cały czas odpowiednio zmieniałem program tak, aby zawierał najlepiej odbierane iluzje, które najlepiej pasują do rodzaju występu. Dzięki temu powstał mój autorski pokaz iluzji, który z pewnością zadziwi i zapewni publiczności dobrą zabawę.

Cechą charakterystyczną mojego pokazu jest to, że goście często biorą w nim czynny udział. Występ przepełniony jest dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Efekty są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów.

Mam doświadczenie zdobywane przez lata poprzez ciągłą praktykę połączoną z wieloma osiągnięciami w dziedzinie iluzji, a to najważniejsze aspekty przy wyborze iluzjonisty. Także najprościej mówiąc, jeśli iluzjonista Toruń, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

WYBRANI KLIENCI

Bardzo dobry iluzjonista Toruń
Polecany magik i iluzjonista Toruń
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany iluzjonista Toruń
Najlepszy iluzjonista magik Toruń
Najlepszy iluzjonista w Toruniu
Profesjonalny magik iluzjonista Toruń
Iluzjonista Toruń i okolice
Bardzo dobry magik iluzjonista Toruń
Najlepszy iluzjonista Toruń
Iluzjonista z Torunia w hotelu
Pokaz iluzji i najlepszy iluzjonista Toruń
Iluzjonista z Torunia w pokazie dla firm
Bardzo dobry sztukmistrz iluzjonista Toruń
Sztukmistrz iluzjonista Toruń i okolice
Najlepszy sztukmistrz iluzjonista Toruń
Sztukmistrz iluzjonista z Torunia w pokazie dla firm
Profesjonalny sztukmistrz magik iluzjonista Toruń
Profesjonalny i rewelacyjnie oceniany sztukmistrz iluzjonista Toruń

OPINIE

 • Występ był bardzo ciekawy i interesujący, zawierał wiele elementów zachęcających publiczność do czynnego udziału we wspólnej zabawie. Pokaz bardzo się podobał i wszyscy świetnie się bawili.

  Izba Przemysłowo-Handlowa - Pokaz noworoczny
 • Współpraca była bardzo wartościowa i polegała na przygotowaniu programu artystycznego pełnego magii dla naszego klienta. Wykonawcę należy docenić za wysoką markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

  Dream Events - Event firmowy
 • Polecam iluzjonistę „Sztukmistrza” jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

  Agencja WOW - Event firmowy
 • Profesjonalne podejście do zlecenia z dużą dawką świetnej zabawy i humoru w dobrym tonie spowodowało, że szczerze można polecić usługi Pana Bartłomieja podczas przeróżnych eventów.

  Miejskie Centrum Kultury Jaworzno
 • Niesamowity iluzjonista. Jego pokaz zabawił i rozbawił, ale przede wszystkim zaangażował do zabawy zgromadzonych gości. Z pełnym przekonaniem możemy polecić jego usługi na różnego rodzaju eventy. Wykonawcę należy docenić za bardzo dobry kontakt, punktualność oraz profesjonalne przygotowanie, co czyni współpracę pewną i bezstresową.

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
 • Szczerze polecam pokaz tego iluzjonisty, który zamówiłam jako niespodziankę dla gości. Wszyscy chętnie oglądali i świetnie się bawili. Dzieci były zachwycone, a ja dawno się tak nie uśmiałam.

  Pani Magdalena - Przyjęcie komunijne
 • Przygotowany pokaz charakteryzowała duża dawka humoru oraz aktywna współpraca z publicznością. Przekonałem się, że iluzjonista na weselu to najbardziej trafiona atrakcja dla gości w różnym wieku. Jak iluzjonista Toruń, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

  Pan Robert - Wesele

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie

Call Now Button