Profesjonalny iluzjonista Warszawa

Sprawdź ofertę

 

Iluzjonista Warszawa

OFERTA

DLACZEGO JA

Jako zawodowy iluzjonista przez lata osiągnąłem wiele, ale najbardziej cenię to, że zdobywałem wyróżnienia na przeglądach iluzji, współtworzyłem pierwsze w Polsce „Muzeum Sztuki Iluzji” oraz wystąpiłem setki razy na autorskich biletowanych spektaklach iluzji. Napisałem też książkę pod tytułem „Sekrety Największych Mistrzów Iluzji”.

W Warszawie wystąpiłem na dużej ilości wydarzeń firmowych oraz prywatnych i cały czas odpowiednio zmieniałem program tak, aby zawierał najlepiej odbierane iluzje, które najlepiej pasują do rodzaju występu. Dzięki temu powstał mój autorski pokaz iluzji, który z pewnością zadziwi i zapewni publiczności dobrą zabawę.

Cechą charakterystyczną mojego pokazu jest to, że goście często biorą w nim czynny udział. Występ przepełniony jest dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Efekty są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów.

Mam doświadczenie zdobywane przez lata poprzez ciągłą praktykę połączoną z wieloma osiągnięciami w dziedzinie iluzji, a to najważniejsze aspekty przy wyborze iluzjonisty. Także najprościej mówiąc, jeśli iluzjonista Warszawa, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

ZAUFALI MI

Na zdjęciu bardzo dobry iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu polecany magik i iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu profesjonalny i rewelacyjnie oceniany iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu najlepszy iluzjonista magik Warszawa
Na zdjęciu najlepszy iluzjonista w Warszawie
Na zdjęciu profesjonalny magik iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu iluzjonista Warszawa i okolice
Na zdjęciu bardzo dobry magik iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu najlepszy iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu iluzjonista z Warszawy w hotelu
Na zdjęciu pokaz iluzji i najlepszy iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu iluzjonista z Warszawy w pokazie dla firm
Na zdjęciu bardzo dobry sztukmistrz iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu sztukmistrz iluzjonista Warszawa i okolice
Na zdjęciu najlepszy sztukmistrz iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu sztukmistrz iluzjonista z Warszawy w pokazie dla firm
Na zdjęciu profesjonalny sztukmistrz magik iluzjonista Warszawa
Na zdjęciu profesjonalny i rewelacyjnie oceniany sztukmistrz iluzjonista Warszawa

OPINIE

 • Występ był bardzo ciekawy i interesujący, zawierał wiele elementów zachęcających publiczność do czynnego udziału we wspólnej zabawie. Pokaz bardzo się podobał i wszyscy świetnie się bawili.

  Izba Przemysłowo-Handlowa - Pokaz noworoczny
 • Współpraca była bardzo wartościowa i polegała na przygotowaniu programu artystycznego pełnego magii dla naszego klienta. Wykonawcę należy docenić za wysoką markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

  Dream Events - Event firmowy
 • Polecam iluzjonistę „Sztukmistrza” jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

  Agencja WOW - Event firmowy w Warszawie
 • Profesjonalne podejście do zlecenia z dużą dawką świetnej zabawy i humoru w dobrym tonie spowodowało, że szczerze można polecić usługi Pana Bartłomieja podczas przeróżnych eventów.

  Miejskie Centrum Kultury
 • Niesamowity iluzjonista. Jego pokaz zabawił i rozbawił, ale przede wszystkim zaangażował do zabawy zgromadzonych gości. Z pełnym przekonaniem możemy polecić jego usługi na różnego rodzaju eventy. Wykonawcę należy docenić za bardzo dobry kontakt, punktualność oraz profesjonalne przygotowanie, co czyni współpracę pewną i bezstresową.

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie
 • Szczerze polecam pokaz tego iluzjonisty, który zamówiłam jako niespodziankę dla gości. Wszyscy chętnie oglądali i świetnie się bawili. Dzieci były zachwycone, a ja dawno się tak nie uśmiałam.

  Pani Magdalena - Przyjęcie komunijne w Warszawie
 • Przygotowany pokaz charakteryzowała duża dawka humoru oraz aktywna współpraca z publicznością. Przekonałem się, że iluzjonista na weselu to najbardziej trafiona atrakcja dla gości w różnym wieku. Jak iluzjonista Warszawa, to tylko Pan Sztukmistrz Bartłomiej.

  Pan Robert - Wesele

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie

Call Now Button