Profesjonalny  magik Poznań

 

Magik Poznań

DLACZEGO JA

Jako zawodowy magik przez lata osiągnąłem wiele, ale najbardziej cenię to, że zdobywałem wyróżnienia na przeglądach iluzji, współtworzyłem pierwsze w Polsce „Muzeum Sztuki Iluzji” oraz wystąpiłem setki razy na autorskich biletowanych spektaklach iluzji. Napisałem też książkę pod tytułem „Sekrety Największych Mistrzów Iluzji”.

 W Poznaniu wystąpiłem na dużej ilości wydarzeń firmowych oraz prywatnych i cały czas odpowiednio zmieniałem program tak, aby zawierał najlepiej odbierane iluzje, które najlepiej pasują do rodzaju występu. Dzięki temu powstał mój autorski pokaz iluzji, który z pewnością zadziwi i zapewni publiczności dobrą zabawę.

Cechą charakterystyczną mojego pokazu jest to, że goście często biorą w nim czynny udział. Występ przepełniony jest dużą ilością niezwykłych i oryginalnych iluzji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Efekty są przeplatane sporą dawką humoru, tak aby oprócz zdziwienia wywołać szczery uśmiech na ustach widzów.

Mam doświadczenie zdobywane przez lata poprzez ciągłą praktykę połączoną z wieloma osiągnięciami w dziedzinie iluzji, a to najważniejsze aspekty przy wyborze iluzjonisty. Także najprościej mówiąc, jeśli magik Poznań, to tylko Sztukmistrz Bartłomiej.

GALERIA

ZAUFALI MI

Duże logo mbanku
Duże logo Microsoft
Duże logo banku city handlowy
Duże logo plus
Duże logo PZU
Duże logo OFF
Duże logo Energylandia
Duże logo radia Zet Gold
Duże logo Rossmann
Duże logo hotelu Hilton
Duże logo Radia Łódź
Duże Logo Katowice Miasto Ogrodów
Małe logo mbank i Microsoft
Małe logo plus i city handlowy
Małe logo Rossmann i Hilton
Małe logo PZU i OFF
Małe logo Energylandia i Radia Zet Gold
Małe logo Radia Łódź i Miasta Ogrodów

OPINIE

Call Now Button